ŠSK Ostrava

login   evidenční systém

 

 

MLÁDEŽNICKÝ VOLEJBALOVÝ ODDÍL

Novinky starší žáci
Pondělí, 27 Listopad 2017 10:15

Bojovné pumy udržely druhou skupinu

„Ostravo, Ty jsi s námi,
Ostravo, Ty jsi v nás,
počítej vždycky s námi,
bo své chachary máš!“

 

15. 10. 2017 se náš žákovský "C" tým vypravil společně s "béčkem" do Albrechtic, kde nás už očekávaly týmy Opavy a VK Ostrava. Jednalo se o první krajský turnaj žáků ve druhé výkonnostní skupině.

Cílem týmu C bylo soustředit se na tým Opavy. Víme dobře, že na tým VK Ostrava ještě nejsme připraveni, ale stále máme šanci porazit i naše béčko se záměrem udržet se ve skupině.

Po kvalifikaci mladších žáků, které se náš klub Blue Volley Ostrava zúčastnil nejen v hojném počtu (4 týmy) ale i v plné formě (jeden tým v první výkonnostní skupině), přišla řada na kvalifikaci starších žáků. Tato kategorie byla reprezentována týmy A – B – C. Od příštího kola k nim přibyde také tým D.

Pátek, 30 Červen 2017 07:13

Sezónu jsme zakončili ve velkém stylu

 

Sezóna 2016/2017 se pomalu ale jistě nachýlila ke svému konci. Něco se povedlo více, něco méně, ale rozhodně jsme si ji všichni pořádně užili. Na úplný závěr jsme se sešli všichni - trenéři, hráči i jejich rodiče. Zahráli jsme si parádní turnaj, hodovali jsme na fantastickém rautu, za který je potřeba poděkovat všem úžasným maminkám a důkladně jsme se rozloučili.

Ať žije sezóna 2017/2018!

 

Strana 1 z 11